The Ordinary Ürün Özellikleri


The Ordinary Ürünleri Kullanıcıları içi temel işlemler;


The Ordinary`den yeni ürünler satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç ipucu var: 


  • Daha önce bu cilt bakım ürünlerinde içerik olarak serum ve asit ürünleri kullanmadıysanız, ilk olarak yüzünüzde küçük bir bölge ile başlayın ve cildiniz buna alıştıkça alanı genişletin.
  • Yüzünüzün her tarafına sürmeden önce daima yama testi uygulayın ! Genellikle iç bileğe / kola bir damla damlatın ve cildimin uygun olup olmadığını kontrol etmek için bir gece bırakın.
  • İki ürünün katmanlı olmaması gerektiğini söyleyen The Ordinary`yi dinleyin. Tüm cilt bakımı markaları farklıdır ve farklı içerikli güçler kullanır; bu nedenle, bir üründe iki bileşenin birlikte kullanıldığını görebilirken, The Ordinary serumlarının güçlü yönleri, belirli ürünleri birlikte kullanamayacağınız anlamına gelebilir . Rutin oluştururken lütfen danışmanımız ile iletişim kurunuz.
  • Herhangi bir ürün tahrişe neden olursa, hemen kullanmayı bırakın!
  • Bir ürünü uygulamadan önce daima cildinizi temizlemelisiniz (kullandığınız ürün elbette bir temizleyici değilse!) 
  • Daha yoğun ürünler için (asit kabukları gibi), burada cilt daha ince olduğundan ve asitten yanabileceğinden dudaklarınıza ve hassas göz altı cildine biraz vazelin sürmenizi tavsiye ederim. 


The Ordinary AHA% 30 + BHA% 2 Soyma Solüsyonu


Yağlı ve Karma Cilt Tipine Uygundur. The Ordinary Peeling Solution AHA 30% + BHA 2% - 30 ML


Bu, The Ordinary`nin en popüler ürünlerinden biridir ve peeling çözümü, daha pürüzsüz bir doku ve daha parlak bir cilt için yeniden yüzeye çıkmak üzere cildin üst katmanını kaldırır. Ürünün AHA kısmı peeling yapar , BHA ise tıkanmış gözenekleri açmaya yenilemeye yardımcı olur .


% 30 AHA (glikolik, sitrik, laktik ve tartarik) ve% 2 BHA`da (salisilik) bu soyma, piyasada bulunan çoğu üründen çok daha güçlüdür . Hassas bir cildiniz varsa, muhtemelen bunu atlamak en iyisidir ve üstesinden gelebilecek cilt tipleri için yine de dikkatli olmanız gerekir. Bu ürün için bir yama testi kesinlikle gereklidir.


Solüsyonu doğrudan yüzünüze uygulayabilir veya cildinize sürmek için (göz bölgesinden kaçınarak) parmaklarınızın uç kısmı ile uygulayın. Uygulama için pamuklu bir ped kullanmak isteyebilirsiniz. Cildinizin temiz, ve kuru olması çok önemlidir.  Çözelti , yıkanmadan önce en fazla on dakika bırakılmalıdır. Ilık su ile yıkaya bilirsiniz. Yüzünüzde ürün meyve özlerinin rengi kalabilir bu konuda endişe duymanıza gerek yok. bir kaç saat içerisinde cildiniz temizlendikçe renk normal durumuna geçecektir. 


Uyarı: Banyo sonrasında, yüzünüzün gözenekleri açıldığı için hemen The Ordinary Peeling Solution AHA 30% + BHA 2% - 30 ML uygulamayınız. Cildinizin temiz ve kuru olması çok önemlidir. Gece Kullanılması önemlidir.


Bu ürünü kullandıktan sonra diğer serumları ve tonerleri, özellikle de The Ordinary`den C vitamini, retinol veya diğer asitleri içeren herhangi bir şeyi kullanmaktan kaçının . Bu soyma, cildin en dış katmanını kaldırır ve bu da sizi daha fazla güneş hasarı riskine sokar, bu nedenle bu ürünü kullandıktan sonra güneş kremi kullanmak çok önemlidir . Bu kabuk sadece haftada bir ,veya max 2 defa kullanılmalıdır .