The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque

Salicylic Acid% 2 Masque, Cansız tonu ve dokusal düzensizlikleri hedeflemek için formüle edilmiştir. Kömür ve kil ile aşılanan formül, cilde tazelik hissi vererek pürüzsüzlük ve berraklık görünümünü iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Salisilik asidin yapısı, cilt yüzeyinde bulunan lipidlerle lipofilikliğini ve karışabilirliğini kolaylaştırır.

Yağlı ve lekeye meyilli cilt yüzeyindeki ölü cilt hücrelerinin uzaklaştırılmasını hedefleyen, altındaki daha parlak cildi ortaya çıkarmak için uygun bir bileşendir. Kömür ve killer, gözeneklilikleri ve adsorpsiyon için mevcut geniş yüzey alanları nedeniyle derin temizleme yetenekleriyle tanınan bileşenlerdir. Aksi halde cilt yüzeyinde kalan ve gözenekleri tıkayan yüzdeki kirlerin giderilmesine yardımcı olurlar. Salisilik Asit% 2 Çözeltisine kıyasla, Salisilik Asit% 2 Maske, durulanan bir formüldür. Peeling faydalarını en üst düzeye çıkarmak için 10 dakikadan fazla bekletmeyin. Kontrendikasyonlar: Bu formül hassas, soyulmuş veya zarar görmüş ciltlerde kullanılmamalıdır.

Lütfen ek güneş koruma notuna ve sağlanan Yönergelerdeki diğer uyarılara bakın. Not: Peeling asitleri hızlı gözle görülür faydalar sağlayabilirken, genellikle potansiyel iltihaplanma ve asitlerle ilişkili hassasiyet nedeniyle bu formül gibi doğrudan formlar lehine dolaylı peeling formlarının kullanılmasını öneriyoruz. Önerilen böyle bir formül için lütfen NIOD'un Asit Olmayan Asit Önleyicisine bakın. Talimatlar İyice temiz ve kuru cilt üzerinde haftada bir veya iki kez kullanın. Islak ciltte kullanmayın. Göz çevresinden kaçınarak parmak uçlarınızı kullanarak yüzünüze eşit olarak uygulayın. 10 dakikadan fazla bekletmeyin. Ilık suyla iyice durulayın. Hassas, soyulmuş veya zarar görmüş ciltlerde kullanmayın. Gerek uygulama sırasında gerekse durulamada göz çevresi ve göz temasından kaçınınız. Kullanmadan önce yama testi yapılması tavsiye edilir: Bu ürüne duyarlı olup olmadığınızı test etmek için ürünü günde bir kez küçük bir alana günde bir kez uygulayın. Şiddetli tahriş, kurdeşen, gözlerde ve ağızda şişlik, su toplaması veya nefes almada güçlük yaşarsanız, durulayın, kullanmayı bırakın ve hemen bir doktora danışın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Güneş Yanığı Uyarısı: Bu ürün, cildinizin güneşe duyarlılığını ve özellikle güneş yanığı olasılığını artırabilecek bir beta hidroksi asit (BHA) içerir.

Bu ürünü kullanırken ve sonrasında bir hafta boyunca güneş kremi kullanın, koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın. Malzemeler Aqua (Su), Kaolin, Squalane, Gliserin, Dimetil İzosorbit, Silika Setil Sililat, Salisilik Asit, Sodyum Poliakrilat, Pentilen Glikol, Kömür Tozu, 4-t-Butilsikloheksanol, Sklerotyum Sakızı, Akasya Senegal Sakızı, Ksantan, Fitik Asit 20, Trisodyum Etilendiamin Disüksinat, Klorfenesin, Fenoksietanol.

Devamını Oku

The Ordinary Salicylic Acid 2% Masque

590₺

Kargo: Ücretsiz Kargo

STOKTA YOK