The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA - 30 ML

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA - 30 ML

The Ordinary Mandelik Acid% 10 + HA, diğer alfa hidroksi asitlerden daha nazik olan yüzeysel dermal peeling sunar. Mandelik asidin moleküler ağırlığı 152.1 daltondur ve diğer alfa hidroksi asitlerden daha büyüktür (örneğin glikolik asit 76.0 daltondur).

Bu daha büyük boyut, mandelik asidin cilde daha yavaş nüfuz etmesini sağlar ve bu da onu çok nazik ve tüm cilt tipleri için uygun hale getirir. % 10'dan fazla bir konsantrasyona ihtiyacınız yoktur, çünkü o zaman daha düşük glikolik asit yüzdeleri ile daha kolay sunulan dolaylı bir soyma mukavemetine ulaşmış olursunuz. Kontrendikasyonlar: Bu formül soyulmuş veya zarar görmüş ciltlerde kullanılmamalıdır. Lütfen ek güneş koruma notuna ve sağlanan Yönergelerdeki diğer uyarılara bakın.

Talimatlar İdeal olarak PM'de olmak üzere günde bir kez uygulayın. Ciltte tolerans oluşana kadar gücü azaltmak için diğer tedavilerle seyreltilebilir. Gözlerle temastan kaçının. Ürünün ciltle teması sınırlı sıklıkta veya süreli olmalıdır. Tahriş meydana gelirse, kullanmayı bırakın ve bir doktora danışın. Yalnızca kırılmamış cilt üzerinde belirtildiği şekilde kullanın.

Kullanmadan önce yama testi yapılması tavsiye edilir. Yama testi için ayrıntılı kılavuzumuza bakın . Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Güneş Yanığı Uyarısı: Bu ürün, cildinizin güneşe duyarlılığını ve özellikle güneş yanığı olasılığını artırabilecek bir alfa hidroksi asit (AHA) içerir.

Bu ürünü kullanırken ve sonrasında bir hafta boyunca güneş kremi kullanın, koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın.

Devamını Oku

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA - 30 ML

380₺

Kargo: Ücretsiz Kargo

STOKTA YOK