The Ordinary 100 % Organic Virgin Chia Seed Oil

The Ordinary 100 % Organic Virgin Chia Seed Oil

Günlük kullanım için tasarlanmış hafif bir yüz yağı olan Sıradan% 100 Organik Bakire Chia Tohumu Yağı ve yaşamsal nemi geri kazandıracak, kızarıklığı azaltacak ve kırışıklıkların görünümünü azaltacak tüm cilt tipleri ile sağlıklı cildin keyfini çıkarın.

Cilt hücrelerini yenilerken serbest radikallere karşı koruma sağlayacak mineraller, antioksidanlar ve vitaminlerle aşılanan bu Chia Tohumu Yağı, cildinize hızla emilen, tazelemek ve yenilemek için süper nemlendirici görevi gören soğuk preslenmiş chia tohumları içerir.

Bu yenilikçi formülasyon, palmitik asitlerle eşleştirilmiş olağanüstü yüksek konsantrasyonda alfa-linolenik asit içerir. Bu yumuşatıcılar, cildinizin bariyerini onarmak ve iyileştirmek için birlikte çalışacak ve bu da cildinizin genel görünümünü iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Neden Seviyoruz Bu yağın antiinflamatuar ve antibakteriyel özelliklerini seviyoruz.

Omega-3 yağ asitlerinin en zengin botanik kaynağına sahip olduğu düşünülen ve kirleri önlemeye yardımcı olan çinko ve lif gibi besinlerle dolu olan cildiniz bakteri ve toksinlere karşı korunacaktır. Bu, bu küçük şişeyi sivilce izleri veya lekeler üzerinde kullanmak için ideal kılar. Bu formülasyon, sürdürülebilir kaynaklı, organik, saf ve soğuk preslenmiş % 100 saf Chia Tohumu Yağı içerir.

Bu anında yatıştırıcı, sakinleştirici ve besleyici cilt yağı, olağanüstü yüksek konsantrasyonda alfa-linolenik asit, önemli bir esansiyel yağ asidi ve linoleik, oleik, stearik ve palmitik asitlerin yanı sıra birden fazla vitamin, mineral ve antioksidan içerir. Bu yağ aynı zamanda saça yumuşaklık, parlaklık ve güç katar. Talimatlar Saç Uygulaması — Nemli, temiz saçları her gün veya gerektiği gibi çalışın.

Cilt Uygulaması — İdeal olarak su bazlı uygulamalardan sonra, günde birkaç damla veya gerektiği kadar tüm yüze uygulayın. Malzemeler Salvia Hispanica Tohumu Yağı. Saç ve Cilt Kullanımı için Uygundur.

Devamını Oku

The Ordinary 100 % Organic Virgin Chia Seed Oil

250₺

Kargo: Ücretsiz Kargo

STOKTA YOK